LED grow lampy a žárovky

3 položek celkem
led grow ziarovka e27 6w 200lm 1300k 357 37
133 Kč bez DPH
160 Kč

Žárovka na podporu růstu rostlin postavená na filament LED technologii. Vhodná na přisvecování rostlin.

357-37
ziarovka na pestovanie rastlin 357 35
328 Kč bez DPH
393 Kč

Výkonná 16W LED grow lampa E27 pro pěstování rostlin. Vhodná na udržování výborné kondice při pokojových rostlinách a na osvětlení rostlin v teráriích.

357-35
ziarovka na pestovanie rastlin 357 36
328 Kč bez DPH
393 Kč

LED plantová žárovka na urychlení růstu sazenic nebo bylin. Díky této výkonné 16W GROW lampě víte výrazně urychlit růst bylin. Doporučujeme Kobin s prosperující LED žárovkou...

357-36

Kvalitní a výkonné LED grow lampy a žárovky pro pěstování rostlin pod umělým osvětlením. Pěstitelské světla jako jsou LED grow žárovky, pomáhají růstu sazenic bylin a pokojových rostlin. Speciální spektrum světla urychluje růst a sílu rostlin. Umělé osvětlení pro rostliny, je vhodné pro pěstování bylinek, zeleninových sazenic, pokojových rostlin a květin. Obzvláště v zimním období dodává rostlinám potřebné paprsky pro zdravý růst a dobrou kondici. Růžové světlo podporuje růst a kvetení, žluté světlo zase poskytuje široké spektrum paprsků potřebných pro správnou fotosyntézu. Žlutá grow lampa je vhodná na prisvecovanie rostlin v teráriích. Ideální je kombinovat obě barvy růžovou a žlutou. Pro indoor pěstování je osvětlení důležitou součástí celého procesu, přinášíme jen ověřené produkty od Švédského výrobce Star Trading prémiové kvality. Novinka v nabídce - žárovka na květiny. Připravujeme pro Vás kompletní sortiment grow lamp pro profesionální a hobby pěstování rostlin v interiéru.

Benefity při nákupu
Benefity při nákupu
Garance spokojenosti! Okamžité vyřízení a odeslání objednávky z našeho skladu. Okamžitá výměna zboží nebo vrácení peněz v případě reklamace. Dárek k větším nákupům jako překvapení.
Garance nejlepší ceny
Garance nejlepší ceny
Nakupujeme přímo u výrobců a neděláme klasický velkoobchod. U nás nakoupí za velkoobchodní ceny každý koncový zákazník. Kromě nejlepší ceny, od nás získáte ověřené produkty prémiové kvality a profesionální zákaznickou podporu
Ověřeno originální zboží
Ověřeno originální zboží
Bezpečnost a kvalita nabízených výrobků, je na prvním místě. Nabízíme Vám jen výrobky, od renomovaných top výrobců s garancí kvality. Nenabízíme levné napodobeniny.