Žárovky imitující plamen

3 položek celkem
ziarovka imitujuca ohen e14
336 Kč bez DPH
403 Kč

LED žárovka imitující oheň s paticí E14, vybavená senzorem otočení. 

361-61
ziarovka ohen plamen e27
391 Kč bez DPH
469 Kč

Prémiová dekorační žárovka imitující oheň se senzorem otočení. Plamen bude vždy animovaný reálně, podle toho jak otočíte žárovku, si inteligentní žárovka přizpůsobí animaci.

361-54
animovana led zairovka ohen ip44
391 Kč bez DPH
469 Kč

Speciální LED žárovka s efektem plamene do vnitřního nebo venkovního prostředí vybavena senzorem otočení. Unikátní díky krytí vůči vodě IP44.

361-71

LED žárovky s dokonalou animací imitující skutečný plamen. Každá LED žárovka má po celém svém obvodu malé, ale výkonné SMD LED, které mají funkci plynulého rozsvícení a plynulého stmívání, čímž vzniká velmi realistický efekt plamene, jakoby hořel opravdový oheň. Běžná LED žárovka s efektem plamene, nazývaná také LED ohnivá žárovka, má tuto animaci značně kostrbatú, protože SMD LED po jejím obvodu nejsou stmívatelné. Imitace plamene bude proto méně realistická, efekty ohně jsou rychlé a kostrbaté. Naše žárovky s efektem plamene, mají plynulou animaci ohně, co můžete vidět i na přiložených srovnávacích videích.

Benefity při nákupu
Benefity při nákupu
Garance spokojenosti! Okamžité vyřízení a odeslání objednávky z našeho skladu. Okamžitá výměna zboží nebo vrácení peněz v případě reklamace. Dárek k větším nákupům jako překvapení.
Garance nejlepší ceny
Garance nejlepší ceny
Nakupujeme přímo u výrobců a neděláme klasický velkoobchod. U nás nakoupí za velkoobchodní ceny každý koncový zákazník. Kromě nejlepší ceny, od nás získáte ověřené produkty prémiové kvality a profesionální zákaznickou podporu
Ověřeno originální zboží
Ověřeno originální zboží
Bezpečnost a kvalita nabízených výrobků, je na prvním místě. Nabízíme Vám jen výrobky, od renomovaných top výrobců s garancí kvality. Nenabízíme levné napodobeniny.