O nás

Vážený zákazníku, rádi bychom se Vám v krátkosti představili:

-společnost DECOR FACTORY s.r.o. vznikla v roce 2013. Na začátku jsme se věnovali výlučně Vánočnímu osvětlení, později dekorativnímu tématickému osvětlení eventov, festivalů, svateb a pod. Dnes věnujeme energii zejména exteriérovému osvětlení na terasy a zahrady, designovým žárovkám a svítidlám. Naším cílem je vzájemná spokojenost. Děláme to tak, že vybíráme do nabídky jen ověřené výrobky. Produkty, které nás nepřesvědčily, z nabídky okamžitě vyřazujeme. Prioritou je kvalita, design a dostupná cena. Reklamace vyřizujeme okamžitě, vždy ve prospěch zákazníka výměnou zboží nebo vrácením peněz. Zboží je opravdu fyzicky v našem skladu, dodání je proto téměř okamžité. 

Naše společnost se snaží eliminovat množství odpadů, které důsledně třídíme. Účastníme se enviromentálních aktivit spojených s výsadbou nových stromů, čištěním přírody a podobně.

 certificate-en certificate-sk

Vybrané reference v České Republice:

Grill Pub Svoboda - Olomouc, Panství a zámek - Bechyne, Prostor Bar - Praha, Dvůr Honětice - Honětice, Restaurace Steakhouse K1 - Brno, Náš Mlýn - Ochoz, Terasa OC Smíchov - Praha, The Pub Praha - Praha, a mnoho dalších...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení