25m Žárovkový plochý kabel PREMIUM

Kód: 123
1 975 Kč 1 646 Kč bez DPH
Skladem (1 m)

25m balení plochého kabelu PREMIUM včetně vidlice a koncovky. Plochý kabel PREMIUM na výrobu vnějšího světelného řetězu na žárovky, má měkčí gumovou směs izolace, díky čemuž nemá tendenci se vlnit. Tento kabel používají světelné studia, architekti nebo designéři při realizaci osvětlení v interiéru nebo exteriéru. Při instalaci šetří čas díky lepší manipulaci. Dokonalé rovné linky dosáhnete jen s tímto typem kabelu. Na vnější vánoční osvětlení nebo jako osvětlení na stromy doporučujeme levnější plochý kabel STANDARD.

Plochý žárovkový závěsný kabel s napichovacími objímkami slouží k výrobě vintage světelných řetězů ze žárovek do interiéru nebo exteriéru. Vysoká variabilita využití v architektuře, dekorativním osvětlení, jako plně funkční osvětlení na terasu, do zahrad nebo jako samostatné vánoční osvětlení. Ke kabelu je třeba zakoupit speciální objímky, vidlici do zásuvky a koncový uzávěr.

Vintage světelnou řetěz na žárovky může kompletizovat pouze pracovník s potřebnou kvalifikací.

 

Detailní informace

Benefity při nákupu
Benefity při nákupu
Garance spokojenosti! Okamžité vyřízení a odeslání objednávky z našeho skladu. Okamžitá výměna zboží nebo vrácení peněz v případě reklamace. Dárek k větším nákupům jako překvapení.
Garance nejlepší ceny
Garance nejlepší ceny
Nakupujeme přímo u výrobců a neděláme klasický velkoobchod. U nás nakoupí za velkoobchodní ceny každý koncový zákazník. Kromě nejlepší ceny, od nás získáte ověřené produkty prémiové kvality a profesionální zákaznickou podporu
Ověřeno originální zboží
Ověřeno originální zboží
Bezpečnost a kvalita nabízených výrobků, je na prvním místě. Nabízíme Vám jen výrobky, od renomovaných top výrobců s garancí kvality. Nenabízíme levné napodobeniny.

Detailní popis produktu

Tato 25m sada obsahuje vidlici i koncovku.

Instalace objímek na kabel je jednoduchá, díky napichovacím kontaktům není třeba odizolování vodiče.

Postup je následující: Objímku položíte na pevný podklad, do vymezeného prostoru zatlačíte kabel na napichovací hrotové kontakty. Když je kabel napíchnutý na kontakty, dvěma šrouby připevníte krytku kabelu. Objímky splňují krytí IP44, díky silikonové podložce.

Technické parametry:

Vodiče: 2 x 1,5 mm² ,16A, Cu
Tloušťka kabelu: 5mm
Šířka kabelu: 14mm
Izolace: dvojitá, guma
Barva kabelu: Černá
Maximální povolený výkon: 3300W /100m
Maximální délka: 25m

Doplňkové parametry

Kategorie: Žárovkový plochý kabel
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 13.6 kg
Celková délka: 25m
Kabel: Černý
Možné prodloužit: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.