Vánoční osvětlení domu

Vánoční osvětlení na domy a budovy:

Stylové Vánoční světelné výzdoby dosáhnete použitím kvalitních produktů, které Vám zjednoduší instalaci, zajistí bezproblémový provoz, vysokou bezpečnost, barevnou stálost a intenzitu LED. Mnozí si řeknou, že kvalitní vánoční osvětlení je zbytečně drahé, tak si koupí něco v supermarketu. Rozdíl je v použitých materiálech, nejzásadnější rozdíl je v kabelech. Kvalitní produkt musí mít měděné kabely v gumové bužírce s dvojitou izolací, ne v plastu! Kabely jsou tak odolnější vůči povětrnostním podmínkám, UV záření a fyzickému namáhání. Kvalitní produkt má chytré kabelové příslušenství, které šetří čas montáže a ruší nutnost táhnout další prodlužovačky. Díky tomu je zajištěna vysoká ochrana proti vodě a možnému zkratu. Kvalitní Vánoční osvětlení má patentované LED, které provozem nesnižují intenzitu světla a změnu barvy světla. Kvalitní produkt kupujete pro to, abyste nemuseli každý rok něco opravovat. Myslete na bezpečnost svého majetku a své blízké, kvalitní Vánoční osvětlení snižuje riziko úrazu, nebo vzniku požáru.

Existuje několik základních druhů Vánočního osvětlení. Dělíme je podle tvaru a provedení a způsobu použití.

1. Světelný řetěz - vhodný ke kopírování kontur střech, kolem oken, nebo jako Vánoční osvětlení na stromky a keře kolem domu.

2. Světelné rampouchy - ideální k zavěšení na okap, na vchodové stříšky nebo balkony

3. LED vánoční závěs - zejména na větší plochy než Vánoční osvětlení do oken, na balkonová zábradlí nebo celé světelné stěny

4. Světelná hadice - zvýrazní linie domu, nevýhodou je problematická oprava poškozeného segmentu

5. Dynamické osvětlení - sem patří různé animované tvary, jako je LED efekt padání sněhu (tzv. SNOWFALL) a podobně

6. Světelné 2D a 3D motivy a postavičky - vhodné k zavěšení na sloupy, stromy nebo jako samostatně stojící dekorace

7. Interiérové Vánoční osvětlení za okny domu - sem patří svícny do okna, různé světelné závěsy, retro Vánoční světélka a jiné.

Vánoční osvětlení domu a Světelný řetěz:

Pomocí spojitelného světelného řetězu vytvoříte okouzlující atmosféru rychle, levně a jednoduše. Například jeden 12m Světelný řetěz se 180 LED lze rozdělit na tři samostatné části délky 4m a 60 LED. Díky tomu ji umíte variabilně spojovat do požadované délky a pomocí kabelového příslušenství rozdělit nebo rozvětvit do jiných směrů. Díky vysoké hustotě velkých jasných LED budou vyzdobené linky souvislé a dostatečně zářivé již z dálky.

kvalitni-vanocni-osvetleni-na-barak

Vánoční osvětlení domu a Světelné rampouchy:

Nejoblíbenější možnost jak vytvořit na domě Vánoční výzdobu jsou světelné rampouchy. Lze je spojovat do požadované délky, svítí pronikavě a mají vysoký počet světýlek. Nevýhodou je jejich vyšší cena. Náš tip je kombinovat světelný řetěz a světelné rampouchy dohromady. Oba výrobky jsou kompatibilní a dají se navzájem spojovat. Pomocí chytrého kabelového příslušenství vytvoříte dokonalou Vánoční atmosféru jednoduše sami.

svetelny-rampouchy-vanocni-osvetleni-domu

     Kombinace světelný řetěz a světelné rampouchy :

vanocni-osvetleni-domu

LED závěs při výzdobě domu

LED závěsy jsou masivní exteriérové prvky vánoční výzdoby. Používají se při výzdobě zejména velkých ploch, jako jsou zábradlí, okna či dveře. Jejich nevýhodou je dosti vysoká hmotnost, horší manipulace a vysoká cena. Na druhé straně se ale jedná o produkt, který neunikne žádné pozornosti.

vanocni-osvetleni-na-dom-led-zavesy

Světelná hadice jako vánoční výzdoba domu.

I když jsou světelné hadice primárně určeny k výrobě světelných dekorací, své uplatnění si našly i při výzdobě domu. Někteří preferují souvislý světelný pás v jedné linii. Problémem může být výpadek segmentu, oprava je poměrně komplikovaná a musí se provádět namístě. Některé LED hadice, zvláště ty nejlevnější nejsou vůbec UV odolné. Setkali jsme se s tím, jak takový had (givro Kanlux) po čase hořel. Doporučujeme sáhnout po kvalitních výrobcích LED hadic, jako je MK illumination, Blachere, IPB. Při výzdobě si pomozte speciálním příslušenstvím, jako jsou příchytky, průhledné lišty a jiné praktické pomůcky.

vanocni-osvetleni-domu-pomoci-led-hadice

Ostatní zmiňované způsoby jako je animované osvětlení, 3D a 2D dekorace spíše doplňkem k nahoře zmíněným způsobum. Je jen na vás, jakou výzdobu zvolíte, fantazii se meze nekladou. S námi rozzáříte vaše příbytky stylově, rychle a bezpečně. Někdy postačí vyzdobit stromy a kroví pri baráku.

vanocni-osvetleni-stromu-kolem-konaru

Světelný řetěz na stromech:

vanocni-osvetleni-zelene-stromu

A jak přidělat vánoční osvětlení na dům? Podívejte se ve videu od minuty 4:25

Nebo podrobne s nejlepšími montážnými tipmi v tomhle článku: 

V naší nabídce naleznete jedinečný sortiment profesionální vánoční výzdoby, který zahrnuje širokou škálu produktů navržených tak, aby odpovídaly nejvyšším standardům kvality a estetiky. Naším cílem je poskytnout vám nejen krásné a efektní dekorace, ale také takové, které jsou spolehlivé a odolné vůči různým povětrnostním podmínkám.

Jednou z hlavních výhod našeho vánočního osvětlení je chytré kabelové příslušenství, které umožňuje jednoduchou a rychlou instalaci bez nutnosti odborných znalostí či dovedností. Toto příslušenství je navrženo tak, abyste si osvětlení mohli snadno nainstalovat i sami, čímž ušetříte čas i peníze za služby profesionálních instalatérů.

V našem sortimentu naleznete pouze ověřené a spolehlivé produkty, které se vyznačují masivním provedením, tlustými kabely, barevnou stálostí LED diod a vysokou spolehlivostí. Tyto vlastnosti jsou důkazem toho, že naše produkty jsou opravdu profesionální a že jsme věnovali pozornost každému detailu.

Když se poprvé dotknete našeho výrobku, okamžitě pochopíte, co znamená profesionální produkt. Naše exteriérové vánoční osvětlení je ideální pro výzdobu komerčních objektů, rodinných domů, velkých i malých stromů a zeleně, jakož i pro výzdobu ulic měst a obcí. Jsme hrdí na to, že mnozí zákazníci nám důvěřují a spoléhají na naše řešení pDři tvorbě úchvatné vánoční atmosféry.

Jsme spolehlivým dodavatelem profesionálních řešení za výhodné ceny, což znamená, že u nás najdete nejen kvalitní produkty, ale také cenově dostupná řešení pro váš rozpočet. Naším hlavním zájmem je spokojenost našich zákazníků a jejich úspěch při vytváření nezapomenutelné vánoční atmosféry.

Vážíme si vaší důvěry a těšíme se na spolupráci s vámi při tvorbě jedinečné a profesionální vánoční výzdoby. Naše produkty a služby jsou zárukou toho, že vaše vánoční oslavy budou nejen krásné, ale také bezpečné a spolehlivé.